DAMEARMBÅND, "Sahida", 18K hvidguld med diamanter, Eterna-Matic.

339980. DAMEARMBÅND, "Sahida", 18K hvidguld med diamanter, Eterna-Matic.

Længde 17 cm. Urkasse med brillanter, højde 25 mm. Original æske medfølger.

Ikke funktionstestet. Brugsslitage, få ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.659