PIEDESTAL, fineret birk, 20. århundrede.

339972. PIEDESTAL, fineret birk, 20. århundrede.

Højde 102, 27 x 27 cm.

Brugsslitage og falmet topplade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 102, 27 x 27 cm.

Antal besøg: 635