VESA JUNTTILA, Olie på lærred, signeret og dateret -89.

339922. VESA JUNTTILA, Olie på lærred, signeret og dateret -89.

54 x 45,5 cm.

Uvæsentligt slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

54 x 45,5 cm.

Uvæsentligt slid.

Antal besøg: 1.949