ARMAND ROSSANDER, ARMAND ROSSANDER, olie på lærred, sign.

33977. ARMAND ROSSANDER, ARMAND ROSSANDER, olie på lærred, sign.

Abstrakt komposition "morgen Öland". 73 x 56 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.396