ANTTI NIEMINEN. litografi.

ANTTI NIEMINEN. litografi.
3396789. ANTTI NIEMINEN. litografi.

„Torija“, billedstørrelse 27x50 cm, dateret 68.

Kantkrølle, gulnet.

Kunstner/designer

Antti Nieminen (1924–2007)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kantkrølle, gulnet.

Kunstner/designer

Antti Nieminen (1924–2007)

Antal besøg: 341