STOL OG BORD, gustaviansk stil, 20. århundrede.

339599. STOL OG BORD, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Hvidmalet.

Brugsslitage, pletter, mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hvidmalet.

Antal besøg: 531