DOBBELTSENG, gustaviansk stil, midten af det 20. århundrede.

339567. DOBBELTSENG, gustaviansk stil, midten af det 20. århundrede.

Senere maleri. Udskåret indretning. Højde 149 cm. Madras 210x86 cm.

Slitage og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og skader.

Antal besøg: 1.288