3395642. Violin, mærket Giovan Paolo Maggini.
Mærket med Giovan Paolo Maggini Brescia 1648. I en taske med en snor. Længde 61 cm.
Proveniens: Har tilhørt Bo „Mora“ Mårtensson, kendt som guitarist i Malmø bandet Gonks i 60'erne og som karakteren Skumberg i tv-serierne Solstollarna og Toffelherotaren.
Brugsslitage. Taske med skader. Der ydes ingen funktionel garanti.