LÆNESTOL, læder. Howard model, slutningen af det 20. århundrede.

339496. LÆNESTOL, læder. Howard model, slutningen af det 20. århundrede.

Højde 68,5 cm. Bredde 108 cm.
Stående på remskiver.

Læder med patinering/slid/ridser. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 68,5 cm. Bredde 108 cm.
Stående på remskiver.

Antal besøg: 946