SNORREOL, BFB, snor designet, midten af det 20. århundrede.

3394332. SNORREOL, BFB, snor designet, midten af det 20. århundrede.

Højde på gavle 76 cm.
Hyldebredde 78 cm.
Dybde hylde 20 cm.
Mærket.

Ridser, mærker, pletter.
Gavle med snavs/gulnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde på gavle 76 cm.
Hyldebredde 78 cm.
Dybde hylde 20 cm.
Mærket.

Ridser, mærker, pletter.
Gavle med snavs/gulnet.

Antal besøg: 476