JOHAN BLOHM. tin, sølv, Karlshamn, 1862.

3394012. JOHAN BLOHM. tin, sølv, Karlshamn, 1862.

Forgyldt indeni.
Ca. 8x5x2 cm.
Vægt ca. 44,4 gram.

Slitage og alderstøj.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt indeni.
Ca. 8x5x2 cm.
Vægt ca. 44,4 gram.

Slitage og alderstøj.

Antal besøg: 537