ICON, olie på Panel, ris af forgyldt sølv. Rusland. 1800-tallet.

339365. ICON, olie på Panel, ris af forgyldt sølv. Rusland. 1800-tallet.

Guds mor i Kazan. 22 x 18 cm.

Slid, beskadigelse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Guds mor i Kazan. 22 x 18 cm.

Slid, beskadigelse.

Antal besøg: 1.489