PLADESPILLER, SALORA STEREO 2001, DOBBELT TYPE 1225.

3393345. PLADESPILLER, SALORA STEREO 2001, DOBBELT TYPE 1225.

Højde: ca. 20 cm.
ca. 35 x 50 cm.

Brugsslitage. Ridser på låsen.
Ikke næsten afsluttet, funktion: Ukendt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: ca. 20 cm.
ca. 35 x 50 cm.

Antal besøg: 823