VANDKRYDE, plast, Carl-Arne Breger, Gustavsberg.

339291. VANDKRYDE, plast, Carl-Arne Breger, Gustavsberg.

Højde 33,5 cm.

Alder og Brugsslitage.
Der er ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 33,5 cm.

Alder og Brugsslitage.
Der er ridser.

Antal besøg: 1.212