SØLVOBJEKTER, 13 dele, teskeer og moccaskeer, 20. århundrede.

339272. SØLVOBJEKTER, 13 dele, teskeer og moccaskeer, 20. århundrede.

Teskefulde, 7 stk.
Ruskindsskeer, 6 stk.
Svenske sølvstempler.
Samlet vægt 160 g.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Teskefulde, 7 stk.
Ruskindsskeer, 6 stk.
Svenske sølvstempler.
Samlet vægt 160 g.

Brugsslitage.

Antal besøg: 525