SPEJL, forgyldt, Oscariansk stil, 20. århundrede.

339255. SPEJL, forgyldt, Oscariansk stil, 20. århundrede.

Bredde 58, højde 65 cm.

Mindre slitage og 2 tab af forgyldning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bredde 58, højde 65 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 735