LAVOAR med marmorplade, begyndelsen af det 20. århundrede.

339224. LAVOAR med marmorplade, begyndelsen af det 20. århundrede.

Længde 61, bredde 46, højde 98 cm.

Brugsslitage, senere malet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, senere malet.

Antal besøg: 2.511