GRAMOPHONE, Parlophon, første halvdel af det 20. århundrede.

339213. GRAMOPHONE, Parlophon, første halvdel af det 20. århundrede.

Højde 37 cm Længde 45 cm Bredde 37 cm 75-100 stenkager inkluderet i et stativ.

Brugsslitage Ikke testet Træknop på dør defekt (halv).

Få foretaget en gratis vurdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 971