Et badeværelsesskab i træ fra det 21. århundrede.

3391907. Et badeværelsesskab i træ fra det 21. århundrede.

Med to skabsdøre. To glashylder medfølger.
Længde 30. bredde 20, højde 149 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 433