TASTATURFORSTÆRKER, SUBZERO DR-30.

3391505. TASTATURFORSTÆRKER, SUBZERO DR-30.

Højde 34 cm.

Mindre slitage. Strømkabel mangler. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 34 cm.

Antal besøg: 521