HYLLESYSTEM, String model, omkring midten af det 20. århundrede.

339114. HYLLESYSTEM, String model, omkring midten af det 20. århundrede.

6 endeborde, højde ca 77 cm.
9 hylder, dybde 20, længde 78 cm.

Slitage, finerskader, ridser, pletter, fjernelse af ender.

Få foretaget en gratis vurdering!

6 endeborde, højde ca 77 cm.

Antal besøg: 524