HYLLESYSTEM, String model, omkring midten af det 20. århundrede.

339055. HYLLESYSTEM, String model, omkring midten af det 20. århundrede.

5 hylder, ca 78 x 20 cm 3 ender, total højde ca 77 cm.

Slitage, mærker, ridser. Endekappernes gummidæksel med beskadigelse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 468