SKRIVEBORDSSTOL, Eg, Malet sort.

3390404. SKRIVEBORDSSTOL, Eg, Malet sort.

Højde og justerbar spinfunktion.
Sædehøjde ca. 50 cm.

Brugsslitage samt ridser. Nyklædt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sædehøjde ca. 50 cm.

Antal besøg: 263