SKUFFESPEJL, Danmark, 1800-tallet.

339018. SKUFFESPEJL, Danmark, 1800-tallet.

Skuffespejl, Danmark neo-rokoko 1800-tallet Bredde 57 cm Dybde 33 cm tot højde 75 cm.

Brugsslitage, ingen nøgle.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ingen nøgle.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 937