AGNETA SWIDÉN. Olie på lærred, signeret.

338952. AGNETA SWIDÉN. Olie på lærred, signeret.

Skønhedskonkurrence.
Ca. 40x65 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skønhedskonkurrence.
Ca. 40x65 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.100