ARNE GRANHALL. Olie på Panel, signeret og dateret 60.

338938. ARNE GRANHALL. Olie på Panel, signeret og dateret 60.

Vinterbillede fra Strömsund.
Ca. 44x53 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vinterbillede fra Strömsund.
Ca. 44x53 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 4.669