SPISESKAB, Tommy, Svensk Møbelfabrik, 20. århundrede.

33891. SPISESKAB, Tommy, Svensk Møbelfabrik, 20. århundrede.

Teaktræ og sepelimahogny, nøgle tilgængelig, længde 110, bredde 45, højde 156.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.144