Kommode, træ, rokoko stil, 20. århundrede.

338869. Kommode, træ, rokoko stil, 20. århundrede.

To skuffer med metalgreb. Udskåret indretning.
Længde 55,5 cm.
Bredde 34 cm.
Højde 63 cm.

Brugsslitage, let kantet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 55,5 cm.
Bredde 34 cm.
Højde 63 cm.

Brugsslitage, let kantet.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 672