1972 ENGELSK BRANDMANDSHJELM.

1972 ENGELSK BRANDMANDSHJELM.
3387669. 1972 ENGELSK BRANDMANDSHJELM.

Lavet med forskellige brandsikre materialer.
Original og stemplet inderdel, dateret 1972.
24x35x28 cm. Omtrentlige målinger.

Brugstegn og fejl.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugstegn og fejl.

Antal besøg: 577