TERRIN MED LÅG, tin, rokokostil, 20. århundrede.

338760. TERRIN MED LÅG, tin, rokokostil, 20. århundrede.

Højde Højde 21 cm Længde 36 cm Bredde 19,5 cm.

Brugsslitage på låget er lidt trykket ned.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 852