SLIPSTONE, „Kiruna Slips“, Luna.

3387314. SLIPSTONE, „Kiruna Slips“, Luna.

Modell M-S-50-275. Højde ca. 31 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Slibestøtte mangler. Arbejder enl. data, der gives ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.733