PUNCH MUGS, Sverige, GAB, 8 stk, 1944-1963.

338653. PUNCH MUGS, Sverige, GAB, 8 stk, 1944-1963.

Højde: 5 cm.
Indvendig forgyldning.
Original æske medfølger.
Stemplet GAB, Stockholm, S8, C9, H9, K9, N9.
Vægt 256 g.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: 5 cm.
Indvendig forgyldning.
Original æske medfølger.
Vægt 256 g.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.271