SOFFBORD, "Triva Dura", Algot Törneman, signeret, nummereret 52/100.

338594. SOFFBORD, "Triva Dura", Algot Törneman, signeret, nummereret 52/100.

Længde 90, bredde 90, højde 52 cm.

Brugsslitage og et mindre tab af emalje på kanten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.537