EINAR TORSSLOW. akvarel, signeret og dateret Möja 1920.

33856. EINAR TORSSLOW. akvarel, signeret og dateret Möja 1920.

Ind fra Stockholms skærgård.
22x29 cm.

Mindre fugtskader venstre hjørne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ind fra Stockholms skærgård.
22x29 cm.

Antal besøg: 1.338