Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Helsingborgs Auktionskammare
Spejle
SPEJL, mahogni med forgyldte dekorationer, empire.
338548. SPEJL, mahogni med forgyldte dekorationer, empire.
71 x 39 cm.
Vis hele teksten
Slitage og plettet glas.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
71 x 39 cm.
Vis hele teksten
Slitage og plettet glas.
Helsingborgs Auktionskammare
Antal besøg:
779