LARS PIRAK. Bjerglandskab, akvarel, signeret.

338422. LARS PIRAK. Bjerglandskab, akvarel, signeret.

Billedstørrelse: 29 x 39 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Lars Pirak (1932–2008)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedstørrelse: 29 x 39 cm.

Kunstner/designer

Lars Pirak (1932–2008)

Antal besøg: 1.492