BUFFÈ, Art Nouveau, første fjerdedel af det 20. århundrede.

338346. BUFFÈ, Art Nouveau, første fjerdedel af det 20. århundrede.

Egetræ. Top med spejl.
Udskåret dekoration med æble.
Ca. længde 123, bredde 50, højde 142 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Egetræ. Top med spejl.
Udskåret dekoration med æble.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 596