HERREARMÅDUR, Certina Automatic, Waterking 215.

338303. HERREARMÅDUR, Certina Automatic, Waterking 215.

Forgyldt stål.

Brugsslitage, snavs, ridser på glas, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt stål.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 2.254