HAVEMØBLER, 3 stk. Anden halvdel af det 20. århundrede.

338243. HAVEMØBLER, 3 stk. Anden halvdel af det 20. århundrede.

Malet aluminium. Bordhøjde 64 cm. Diameter 64 cm. Stoleryg højde 86 cm.

Slitage og farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og farvetab.

Antal besøg: 577