Kommode med skabsdøre og låg, århundredeskiftet 1900.

338159. Kommode med skabsdøre og låg, århundredeskiftet 1900.

Længde 67 cm. Bredde 44 cm. Højde 84 cm.

Senere maleri. Nederste beslag mangler. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 718