FOLDESKÆRM i bambus, orientalsk stil, 20. århundrede.

338138. FOLDESKÆRM i bambus, orientalsk stil, 20. århundrede.

Femdelt foldeskærm med maling af vegetation, bjerge og fugle Holdes sammen med reb Faldehøjde fra centralskærm Centralskærm, højde 120 cm, næste 115 cm, yderste skærme 110 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.574