BOGERYLDE, "String", Nils Strinning, omkring midten af det 20. århundrede.

338109. BOGERYLDE, "String", Nils Strinning, omkring midten af det 20. århundrede.

1 par endeborde, gulvmodel, total højde ca 215 cm.
2 hylder længde 78 cm dybde 30 cm.
5 hylder længde 78 bredde 20 cm.
1 magasinstativ.
Delvist mærket.

Slitage, lejlighedsvis finerskader, magasinhylde med skruer ikke original/beskadiget. Fjernelse af gavle.

Få foretaget en gratis vurdering!

1 magasinstativ.
Delvist mærket.

Antal besøg: 1.057