Kommode, teaktræ, midten af ​​det 20. århundrede.

3380624. Kommode, teaktræ, midten af ​​det 20. århundrede.

Seks skuffer med dobbelte håndtag.
Alle seks kasser er nemme at trække ud.

Højde, 105 cm, Bredde 75 cm og dybde 37 cm.

Betingelse for brug, ridser og mærker.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 771