338025. SPIRIT FLASKE, samt 4 snapseglas, Gustav den III monogram.
Spiritusflaske længde 12,5, bredde 5,5, højde 22,5 cm Snapseglas højde 14,5 cm.
Lidt brugsspor og enkelte mindre ridser på brændevinsflasken. Et lille Kantstødt i bunden af et snapseglas.