Lepine Juvenia lommeur, fra begyndelsen af det 20. århundrede.

3379365. Lepine Juvenia lommeur, fra begyndelsen af det 20. århundrede.

18K guld kasse med en diameter på 48 mm. Guld urskive signeret 'Modesto Jou, Plateria 70 Barcelona' med mikrosekund klokken seks. Manuel rebbevægelse. 52,7 gr.

Rustende kugle. Fungerer korrekt på tidspunktet for katalogisering. Der gives ingen anden garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Joya’s Sala
Antal besøg: 86