JAN-ERIK RITZMAN. VASE, GLAS, TRANSJÖ.

3377734. JAN-ERIK RITZMAN. VASE, GLAS, TRANSJÖ.

Signeret og dateret 96, højde ca. 26 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Jan-Erik Ritzman (Født 1943)

Tema

Art Glass

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Jan-Erik Ritzman (Født 1943)

Tema

Art Glass

Antal besøg: 704