Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gästriklands Auktionskammare
Kunst
Malerie
JENS MEYER ANDERSEN. Hestetrukket kane i vinterlandskab, olie på lærred, signeret.
337743. JENS MEYER ANDERSEN. Hestetrukket kane i vinterlandskab, olie på lærred, signeret.
30 x 40 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
30 x 40 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg:
1.938