SUNFLASKA, glas, Helena Tynell, Riihimäen Lasi.

337685. SUNFLASKA, glas, Helena Tynell, Riihimäen Lasi.

Højde 17,5.

Mindre slitage og enkelte ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 17,5.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 4.373