PIEDESTAL, træ og messing, midten af det 20. århundrede.

337673. PIEDESTAL, træ og messing, midten af det 20. århundrede.

Runde fødder i messing. Signeret Julle 1955 på undersiden. Højde 61 cm.

Brugsslitage, stødmærker og farvetab på foden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 725