UR HIDDEN, forgyldt metal og lommeur, Rexa, 1900-tallet.

337658. UR HIDDEN, forgyldt metal og lommeur, Rexa, 1900-tallet.

Længde 7,5, bredde 8, højde 7,5 cm Urdiameter 4,7 cm.

Brugsslitage, buler og tab af forgyldning.
Lommeur med mindre brugsspor og ikke testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.990